úvodní » E-shop » Mobilní telefony » Samsung Keystone 2


Samsung Keystone 2

Samsung zpředu

Samsung zpředu

Samsung zadní kryt

Objednací číslo: k129

Dostupnost: do 1 dne
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
508Kč
420Kč

Jednoduchý a kompaktní design. 
Forma tohoto telefonu s jednoduchým a přehledným moderním designem je přizpůsobená jeho funkčnosti. Jeho jednoduchý klasický tvar s poutavými kontrastními hranami dodává telefonu nádech stylovosti. Na zadní straně má telefon jedinečný rýhovaný povrch, takže se lépe drží. Díky malé tloušťce a kompaktním rozměrům lze telefon lépe uchopit a snáze se přenáší, je příjemný na dotek a práce s ním je mimořádně pohodlná. 

Pohodlné a snadné používání. 
Nová gumová klávesnice s ochranou proti prachu je navržená pro maximální použitelnost a zároveň nabízí povrch odolný vůči prachu, díky kterému je telefon stále jako nový. Špičkové 5směrné navigační tlačítko v sobě integruje všechny oblíbené funkce telefonu na jednom pohodlně dostupném místě, takže telefon se snadno ovládá a používá. Budete nadšeni z toho, jak snadné je získání přístupu k důležitým funkcím včetně historie hovorů a telefonního seznamu – stačí stisknout jedno tlačítko a jste tam. 

Pohodlné sledování obsahu. 
Vychutnávejte si velký a plnohodnotný displej s čistými a živými barvami – na rozdíl od fádních černobílých displejů, které nabízejí základní modely telefonů. Už se nemusíte vzdávat svých zážitků při sledování obsahu, když si chcete užívat displej s velkorysou velikostí, který je čitelnější, ostřejší a zobrazuje plné spektrum živých barev. Ve vylepšeném uživatelském rozhraní s lepším rozložením se budete snáze orientovat a umožní vám plynule přecházet z jedné obrazovky na druhou. Budete si vychutnávat více energie z výkonnější baterie, která zajišťuje delší dobu hovoru a větší výdrž mezi jednotlivými nabitími. 

Vyzvánění ve formátu MP3. 
Tento telefon umožňuje používat vyzvánění ve formátu MP3, díky čemuž si upozornění na příchozí hovory a zprávy můžete vychutnávat v plnohodnotných a příjemně znějících tónech.
Objednací číslo: k129
Výrobce: SAMSUNG
Kategorie: Klasické mobilní telefony
Dostupnost: do 1 dne
Barva: Černá
Ovládání: Alfanumerická klávesnice
Pohotovostní režim: 720 hod
Operační systém: SGP

Související produkty

Pův. cena: 1 155Kč

899Kč (vč. DPH)

1 559Kč

(vč. DPH)

[Přeskočit navigaci]

Každá sekce nebo stránka s jinou levou částí

making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source.

»přečíst více


Líbí se Vám toto demo? Chcete si ho vyzkoušet?
Kontaktujte nás.

Objednat předvedení