úvodní » FAQ


FAQ - časté otázky a odpovědi

Ukažte řešení nejčastějších problémů svých klientů

Sousteďte se na řešení jejich problému a budou Vás za to milovat. Šetřete svůj i jejich čas. Ukažte to všem. Více informací o modulu FAQ v sekci produkty. 

Doporučujeme následně objednat hledání s našeptávačem (pokud máte rozsáhlejší počet odpovědí cca 20-30). Našeptávač zobrazí možné odpovědi již po napsání 3 znaků. Výrazně tak zvyšujete rychlé nalezení správné odpovědi.

Můžu v e-shopu využít všechny funkce podobně jako ve velkém e-shopu?

Ano i v e-shopu, který je součástí webových stránek, které vypadají jako firemní prezentace můžete využít všechny funkce. Přehled funkcí a modulů naleznete v sekci věnované e-shopům.

více

Musím za webové stránky platit nějaké měsíční poplatky?

Ne žádné povinné poplatky u nás nejsou. To znamená po předaní webových stránek neplatíte žádné měsíční poplatky.

více

Proč se při tvorbě webových stránek obrátit na ANT studio?

Nabízíme komplexní řešení, díky kterému můžete růst! Snažíme se poznat vaše potřeby i potřeby vašich zákazníků a na základě toho navrhnout ty nejlepší webové stránky. Přemýšlíme nad návratností...

více

Proč se při realizaci e-shopu obrátit na ANT studio?

Zajistíme důkladnou analýzu trhu. Nabízíme řešení minimalizující náklady na obsluhu. Vyřešíme komplexní propagaci e-shopu.

více

Budu s vámi vytvořenými stránkami na prvních místech ve vyhledávačích?

Našim klientům se snažíme vysvětlit, aby se nehonili za prvními místy ve vyhledávačích, ale spíše se soustředili na důležitější parametry jako je zvýšení zisku a obratu. Pokud to není možné tak na...

více

Nabízíte jen technické řešení nebo mi pomůžeme vybudovat úspěšný e-shop?

Analyzujeme potenciální úspešnost jak stávajícího e-shopu, tak nového projektu. Pomůžeme vám s návrhem strategie pro minimalizaci rizik a maximalizaci úspěchu!

více

[Přeskočit navigaci]

Každá sekce nebo stránka s jinou levou částí

making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source.

»přečíst více


Líbí se Vám toto demo? Chcete si ho vyzkoušet?
Kontaktujte nás.

Objednat předvedení

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.