úvodní » Moduly


Moduly, možnosti rozšíření

Modul Katalog

Modul Katalog

Katalog umožní kvalitně lépe prezentovat produkty nebo služby. Katalog je obzvláště vhodný hlavně v případě, že potřebujete produkty řadit do více kategorií a produkty dále filtrovat.

Součástí každého katalogu je systém parametrů, který umožňuje přehlednější zobrazení vlastností položek katalogu nebo filtraci podle těchto parametrů. Velkou výhodou katalogu na ANT CMS je rychlá a pohodlná obsluha.

Více informací

Modul Eshop

Modul Eshop

Internetový obchod slouží k nabídce a vyhledání zboží (služeb) s možností si je objednat, příjmu objednávek od zákazníků, jejich evidence a poskytování dalších informací o výrobcích.

Uživatelům je umožněno procházet katalog zboží (ve většině případů organizovaný v kategoriích), nebo zboží vyhledávat podle parametrů či jen podle shody v názvu nebo popisu. Jednotlivé produkty mají většinou detailní stránku s podrobnějším popisem a výčtem specifik a variant.

Více informací

FAQ modul

FAQ modul

Tento modul je velmi oblíbený protože vám pomůže vytvořit žádaný obsah a následně zvýšit návštěvnost stránek. V dnešní době také pořád více platí, že na internetu se lidé snaží hledáním vyřešit nějaký problém. Tito lidé jsou následně nejlepší zákazníci. Vaše poradna může hledající nasměrovat k vám, pomoci jim vyřešit problém a vytvořit z nich zákazníky.

Více informací

Aktuality a novinky modul

Aktuality a novinky modul

Modul novinky je nejoblíbenější modul na webových stránkách a jeho důležitost a výhody není třeba dlouho představovat. Zaměřím se na výhody modulu novinek v ANT CMS.

Více informací

Zpravodaj modul

Zpravodaj modul

Direct e-mailing je jeden z nejzajímavějších nástrojů komunikace s klienty. Uvádí se, že zpravodaj je jeden z nejúspěšnějších kanálů prodeje a cekově komunikace s klienty.

Na druhou stranu je to také jeden z nejtěžších nástrojů marketingové komunikace. V ANTcms jsme připravili dvě základní verze newsletteru (zpravodaje) a dále možnost propojení s externím systémem pro odesílání zpravodaje. Tyto verze odpovídají nejčastějším požadavkům a dají se dokonfigurovat.

Více informací


Líbí se Vám toto demo? Chcete si ho vyzkoušet?
Kontaktujte nás.

Objednat předvedení