úvodní » Sony Xperia Z


Sony Xperia Z

Sony Experia

Sony Experia

Objednací číslo: k131

Dostupnost: do 1 dne
Naše cena s DPH:
Cena bez DPH:
11 804Kč
9 755Kč

Představuje se Xperia™ Z - to nejlepší od Sony v prémiovém chytrém telefonu. 

- Reality Display s úhlopříčkou 5" a rozlišením Full HD, s vysokým jasem a ostrým obrazem díky technologii Mobile BRAVIA Engine 2 
- Mediální aplikace Sony poskytnou uživatelům bohatství zážitků a bezprostřední přístup k zábavním službám 
- Snadné a rychlé funkce na jeden dotek pro sdílení hudby, fotografií a videoklipů mezi různými zařízeními 
- Nový výjimečný design Sony, s odolností proti prachu a vodě 

7. ledna 2013, Las Vegas / Praha - Společnost Sony Mobile Communications ("Sony Mobile") dnes představila svou novou vlajkovou loď - Android smartphone Xperia Z. S displejem Reality Display o úhlopříčce 5" a rozlišením Full HD 1080p, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon™ S4 Pro, 13megapixelovým rychlým fotoaparátem a technologií pro sítě čtvrté generace LTE je telefon Xperia Z vybaven vším, co lze v současnosti od prémiového chytrého telefonu očekávat. Návdavkem ještě telefon přináší to nejlepší z jedinečných technologií Sony, spolu s obsahem, designem a možnostmi připojení, a zaručuje tak uživatelům bohatý prožitek. Telefon Xperia Z bude uveden na globální trh v průběhu prvního čtvrtletí roku 2013. 

"V modelu Xperia Z uživatelům přinášíme přes půl století inovací v oblasti televize, zpracování obrazu, hudby, filmu a her. Vytvořili jsme tak výrazně nadprůměrný telefon, který vskutku vyčnívá nad ostatní," uvedl Kuni Suzuki, prezident a generální ředitel společnosti Sony Mobile Communications. "S jedinečnými technickými vlastnostmi, mediálními aplikacemi Sony, možnostmi připojení na jeden dotek a vynikající životností baterie, je telefon Xperia Z ideálně připraven zaujmout vedoucí pozici na trhu chytrých telefonů. Umístěním chytrých telefonů do samých základů naší strategie umožňuje společnost Sony uživatelům vytvářet, vychutnávat si a sdílet obsah a zážitky tak, jak to nikdy dříve nebylo možné." 

Inteligentní technologie Sony 
Reality Display telefonu Xperia Z, s obrazem ostrým jako břitva díky technologii Mobile BRAVIA® Engine 2, přenáší dlouholeté zkušenosti společnosti Sony z výroby televizorů do technologie chytrých telefonů a poskytuje tak úchvatný zážitek ze zobrazení obsahu s vysokým jasem a ostrostí. Telefon využívá stejnou technologii jako digitální fotoaparáty Sony a obsahuje první obrazový snímač Exmor RS pro mobilní zařízení na světě, s technologií HDR (High Dynamic Range) video pro chytré telefony. Technologie HDR dokáže vytvářet ostré fotografie i se silným protisvětlem, takže uživatelé mohou pořizovat snímky bez ztráty ostrosti bez ohledu na aktuální podmínky. 

Xperia Z je vybavena režimem Battery STAMINA Mode, který dokáže prodloužit pohotovostní výdrž telefonu čtyř- či vícenásobně* automatickým zastavením aplikací náročných na spotřebu energie kdykoliv je displej telefonu zhasnutý a opět je spouští, jakmile se displej znovu zapne. 

Objevujte, vychutnávejte a sdílejte zábavu s mediálními aplikacemi Sony a funkcemi na jeden dotyk One-touch 
Mediální aplikace Sony nabízejí stejný zážitek ze zábavy na různých zařízeních společnosti Sony. Aplikace obsažené v telefonu Xperia Z: "WALKMAN", Album a Movies, umožňují vychutnávat si online i offline obsah prostřednictvím jediného přístupového bodu, s novými způsoby využití i sdílení takového obsahu. Aplikace "WALKMAN" poskytuje přístup k veškeré stažené hudbě, ke knihovně 18 milionů skladeb služby Music Unlimited i propojení se sociální sítí Facebook. Aplikace Movies zase uživatelům zpřístupňuje více než 100 000 filmů a televizních seriálů služby Video Unlimited. Aplikace Album nabízí snadný přístup k fotografiím přátel na síti Facebook i prohlížení fotografií podle místa, kde byly pořízeny. ** 

Funkce na jeden dotyk [One-touch] umožňují uživatelům snadno sdílet hudbu, fotografie a videa v jejich chytrých mobilních telefonech prostřednictvím celé škály zařízení Sony s technologií NFC [Near Field Communication], jako jsou například reproduktory, sluchátka a nyní již i televizory. Při použití s novým televizorem BRAVIA, který byl dnes rovněž představen, se stačí jednoduše dotknout telefonem Xperia Z dálkového ovladače televizoru a můžete si okamžitě prohlížet své fotografie a videa na obrazovce televizoru. 

Dnes byly taktéž představeny dva nové přírůstky do rodiny sluchátek Sony vybavených technologií NFC: sluchátka Stereo Bluetooth™ Headset SBH20 a bezdrátová sluchátka Wireless Headset DR-BTN200M. K jejich použití s telefonem Xperia Z se stačí dotknout telefonem sluchátek a uživatel se může zaposlouchat do hudby. 

Výjimečný design a odolnost 
Spolu s přesností zpracování a použitými materiály představuje Xperia Z jedinečný design nazvaný OmniBalance, s jemně zaoblenými hranami a hladkými povrchy na všech stranách. I přes svou štíhlost pouhých 7,9 mm je Xperia Z velice odolný telefon s tvrzeným sklem a protitříštivou fólií na přední a zadní straně a s nejvyšší úrovní ochrany proti vnikání prachu a vody *** (krytí IP55 a IP57) dostupnou v prémiovém chytrém telefonu. 

Telefon Xperia Z se bude dodávat s operačním systémem Android 4.1 (Jelly Bean), který bude krátce po uvedení telefonu na trh aktualizován na verzi 4.2 a bude tak uživatelům poskytovat nejnovější možnosti systému Android. 

Klíčové vlastnosti telefonu Xperia Z: 
- Displej Reality Display 1080 × 1920 full HD s úhlopříčkou 5" a technologií Mobile BRAVIA® Engine 2 
- Rychlý fotoaparát s rozlišením 13 MPx a technologiemi Exmor RS for mobile, HDR video, Superior Auto a Noise Reduction (potlačení šumu), který umožňuje vytvářet ostré fotografie a videozáznamy za jakýchkoliv podmínek 
- Odolnost proti vnikání prachu a vody (IP55 & IP57) s displejem krytým tvrzeným sklem 
- Asynchronní čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 s frekvencí 1,5 GHz a paměť RAM o velikosti 2 GB 
- Režim Battery STAMINA prodlužuje pohotovostní dobu telefonu nejméně čtyřnásobně 

Objednací číslo: k131
Výrobce: Sony
Kategorie: Chytré telefony
Dostupnost: do 1 dne
Barva: Černá
Ovládání: Dotykové
Pohotovostní režim: 550 hod
Operační systém: Android 4.1 Jelly Bean
Paměť: 32 GB

Související produkty

Pův. cena: 6 466Kč

5 466Kč (vč. DPH)

15 591Kč

(vč. DPH)

[Přeskočit navigaci]

Každá sekce nebo stránka s jinou levou částí

making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source.

»přečíst více


Líbí se Vám toto demo? Chcete si ho vyzkoušet?
Kontaktujte nás.

Objednat předvedení